Zniżka za bilet ulgowy w Termach Cieplickich

Zniżka za bilet ulgowy w Termach Cieplickich

Już od 1-go lipca nasi najmłodsi mieszkańcy będą się mogli cieszyć 50% rabatem na wejście do Term Cieplickich pod warunkiem posiadania przez nich lub ich rodziców Jeleniogórskiej Karty Mieszkańca.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *