Wyremontują basen na Sudeckiej dzięki pożyczce z KPO

Czy w końcu mieszkańcy Jeleniej Góry i turyści doczekają się basenu miejskiego z prawdziwego zdarzenia? Jest na to spora szansa. Miasto podpisało właśnie umowę na pożyczkę w kwocie 60 mln na rewitalizację basenu przy ulicy Sudeckiej.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

icon-zachodnia
Box3 baner duży - prostokąt

AKTUALNOŚCI

icon-zachodnia

Na żywo

icon-zachodnia

Pogoda: Jelenia Góra

16°C Odczuwalna 16°C
1021hPa 84% 7% 0m/s