Spotkanie z Rafałem Fronią w Muzeum Karkonoskim

, , , , ,

W Muzeum Karkonoskim odbędzie się spotkanie z Rafałem Fronią z cyklu ,,Spotkanie na Górze”. Zaplanowano je na 19 stycznia o godz. 17:00.

Podczas spotkania Rafał Fronia zachęci do dyskusji nad pytaniem: Po co w górach wyciągamy aparat? „Okiem mojego obiektywu odwiedzimy Góry pięciu kontynentów. Zapamiętane i dzięki temu unieśmiertelnione emocje i chwile ulotne, które wciąż mogą być żywe”.

Będzie nie tylko o Górach, bo w każdej podróży czasem coś tak bardzo zaskoczy, że nie sposób się tym nacieszyć, przeżyć to z odpowiednią mocą. Zdjęcie pozwala tę chwilę unieśmiertelnić, sprawić, by móc się nią cieszyć tak wiele razy, ile się tylko zapragnie. Każdy ma takie zdjęcia… i o tym bym chciał z Wami pogadać. O zaskoczeniu – dodaje Rafał Fronia

Rafał Fronia to jeleniogórzanin, himalaista, podróżnik, maratończyk oraz właściciel kartograficznego Wydawnictwa Turystycznego PLAN i marki Galileos.pl. Odwiedził wiele malowniczych i odkrywczych miejsc. Zdobył trzy ośmiotysięczniki: Gaszerbrum II, Lhotse i Broad Peak. Brał udział w programie ,,Polski Himalaizm Zimowy”. W roku 2018 publikował Dzienniki, które przyniosły mu popularność.

Jako jeden z uczestników zimowej wyprawy na K2 otrzymał nagrodę Fair Play Polskiego Komitetu Olimpijskiego za przeprowadzenie akcji ratunkowej pod Nanga Parbat, podczas której udało się uratować Elisabeth Revol.

Podróżnik wydał kilka publikacji związanych z tematyką górską, takich jak: ,,Anatomia Góry”, ,,Rozmowa z Górą”, ,,Szklany Pielgrzym”, ,,Pasażer Bezpamięci”, ,,Iversio Temporis”. Jest również autorem przewodników turystycznych i tekstów krajoznawczych.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Box3 baner duży - prostokąt