Bez żadnego powodu zniszczyła drzwi w lodówce społecznej

, , ,

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 38-letnią kobietę podejrzaną o uszkodzenie mienia z pobudek chuligańskich.

Jak ustalili funkcjonariusze, jeleniogórzanka 4 września br. przechodząc obok stającej przy ul. Różyckiego w Jeleniej Górze lodówki społecznej bez żadnego powodu uszkodziła w niej drzwi. W lodówce znajdowały się produkty spożywcze przeznaczone dla osób ubogich. Swoim zachowaniem spowodowała straty w wysokości 1000 złotych. Zatrzymana dopuściła się tego czynu wykazując rażące lekceważenie dla podstawowych zasad porządku prawnego i jak się okazało, dopuściła się tego czynu trzeci raz z rzędu w krótkich odstępach czasu.

Funkcjonariusze prowadząc czynności na podstawie uzyskanych informacji oraz nagrań z kamer monitoringu zatrzymali 38-latkę jako podejrzewaną o zniszczenie mienia.

Kobieta usłyszała już zarzuty w tej sprawie. Teraz za uszkodzenie mienia z pobudek chuligańskich odpowie przed sądem, a grozić jej może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

5 września br. Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował wobec podejrzanej środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz ma ona zakaz opuszczania kraju.

podinspektor Edyta Bagrowska

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Box3 baner duży - prostokąt