Zniszczył samochód, bo „miał zły humor”

, , ,

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego  o uszkodzenie mienia z pobudek chuligańskich. Wandal kopał samochód pokrzywdzonej. Swoim zachowaniem spowodował straty w wysokości blisko 6 tysięcy złotych. Jak oświadczył zatrzymany, powodem było to, że „miał zły humor”. Teraz za to przestępstwo odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci  z Zespołu Kryminalnego z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 36-letniego mężczyznę podejrzanego o uszkodzenia mienia z pobudek chuligańskich.

Do zdarzenia doszło 8 listopada 2023 roku w Jeleniej Górze. Mężczyzna uderzał i kopał samochód pokrzywdzonej twierdząc, że zrobił to bo był zdenerwowany i nie miał humoru. Wandal swoim zachowaniem  spowodował straty w wysokości blisko 6 tysięcy złotych.

Pokrzywdzona o zniszczeniu pojazdu marki Volkswagen Polo powiadomiła Policję. Funkcjonariusze na podstawie zebranych informacji oraz po analizie nagrań z kamer monitoringu wytypowali,  a następnie zatrzymali 36-latka jako podejrzewanego o popełnienie tego przestępstwa. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu.

Mieszkaniec powiatu karkonoskiego za popełniony czyn odpowie przed sądem, a  grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

aspirant Beata Sosulska-Baran

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *