Zmiany w Dolnośląskim Centrum Sportu

, , , , ,

Mariusz Gawlik, dotychczasowy dyrektor generalny Dolnośląskiego Centrum Sportu Polana Jakuszycka pożegnał się ze stanowiskiem.

Jak poinformował Kacper Cecota, pełnomocnik zarządu Dolnośląskiego Parku Innowacji i Nauki, jest już wybrany następca, jednak wszelkie formalności nie zostały jeszcze dopełnione.

-Będzie to awans wewnętrzny w spółce. Kandydat ma wieloletnie doświadczenie w organizacji dużych wydarzeń sportowych i także w kierowaniu instytucją zajmującą się zarządzaniem obiektami sportowymi – poinformował Cecota

Nazwisko nowego dyrektora podane zostanie przez spółkę w przyszłym tygodniu. Mariusz Gawlik będzie nadzorował najbliższe dwie imprezy: Puchar IBU Junior Cup i Mistrzostwa Europy Juniorów w Biathlonie.

Jednocześnie przypominamy, że to nie pierwsze zmiany w Dolnośląskim Centrum Sportu Polana Jakuszycka. Prezesem DPiN-u, zarządzającego DCS Polana Jakuszycka był dotychczas Maciej Kluska. Natomiast od listopada 2023 roku tę funkcję objął Jerzy Michalak.

Jerzy Michalak był m.in. wicemarszałkiem województwa dolnośląskiego, pełnił funkcję doradcy zarządu ds. kluczowych projektów w Kolejach Dolnośląskich.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *