Za nami VIII memoriał im. Warzyboka

Saneczkarze lodowi to jedna wielka rodzina. Wspierają się i pomagają sobie niezależnie od wieku i klubu. A od ośmiu lat przyjeżdżają do Jeleniej Góry-Sobieszowa by wziąć udział w memoriale im. Mariusza Warzyboka. Najpierw było ich kilkudziesięciu a w tym roku ponad 140.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

icon-zachodnia
Box3 baner duży - prostokąt

AKTUALNOŚCI

icon-zachodnia

Na żywo

icon-zachodnia

Pogoda: Jelenia Góra

27°C Odczuwalna 27°C
1019hPa 53% 19% 1m/s