Wydarzenia w Artystycznej Galerii Izerskiej

, , , , , ,

W Artystycznej Galerii Izerskiej w Kromnowie zaplanowano kilka ciekawych wydarzeń.

12 listopada o godz. 17:00 odbędzie się koncert ,,Buonasera Italia”. Najpopularniejsze włoskie piosenki i pieśni neapolitańskie zaśpiewają Alicja i Jacek Jahotko oraz zaproszeni goście: Urszula Musielak, Adam Wolak i Władysław Kołtowski. To nawiązanie do obchodzonego dzień wcześniej Święta Niepodległości.

Kolejnym wydarzeniem jest wernisaż wystawy wrocławianki Agnieszki Jakubiak pt. ,,Mandale Agnieszki”, który zaplanowano 18 listopada o godz. 17:00. Artystka przedstawi kolorowe mandale, które w Artystycznej Galerii Izerskiej zagoszczą po raz pierwszy. Goście mogą spodziewać się również małej muzycznej niespodzianki.

25 listopada o godz. 17:00 do galerii zawita afrykański klimat. Będzie to nie tylko muzyczna, ale też audiowizualna, podróż po Afryce. Zespół FonikeFare zagra w rytmie bębnów i innych afrykańskich instrumentów. Tego dnia zaplanowano również mini warsztaty bębniarskie. FonikeFare tworzą: Dorota Książkiewicz, Magdalena Pełech, Szczepan Hołyszewski oraz Piotr Leśniewski.

W grudniu odbędzie się wystawa nostalgicznych obrazów Mai Kozłowskiej. Prace wykonane są techniką malarstwa olejnego i nawiązują do tematyki krajobrazu. Artystka w swoich obrazach próbuje uchwycić atmosferę zatrzymania, letniej ciszy, w której czasami można usłyszeć odpowiedzi na pojawiające się pytania. Wernisaż wystawy ,,Ciche lato” odbędzie się 2 grudnia o godz. 17:00 w Artystycznej Galerii Izerskiej w Kromnowie.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *