Wydarzenia w Artystycznej Galerii Izerskiej

, , , ,

Już niedługo w Artystycznej Galerii Izerskiej w Kromnowie odbędą się ciekawe wydarzenia.

Na 6 stycznia o godz. 17:00 zaplanowano Koncert Kolęd Rodzin Muzykujących, podczas którego wystąpi Chór Harfa z Piechowic oraz rodziny muzykujące. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Natomiast 7 stycznia o godzinie 16:00 odbędzie się Święto Światła. Jest to współczesna ceremonia świecka, misterium, spotkanie w jedności serc. To forma wspólnotowego święta, podczas którego poprzez muzykę, taniec, słowo mówione goście nawiążą głębokie połączenie ze sobą oraz z tym co wzniosłe i ponadczasowe. Ania Kotela, Aram Rajski (Latający Dywan) oram Kamila Watral (Kryształowy Portal) wystąpią w kręgu pieśni, słowem mówionym do serc dotrą Magdalena Skowrońska oraz Ania Kotela, natomiast tańce w kręgu poprowadzi Tomasz Jimmy Kowalski (Harmony Art). Forma misterium umożliwi doświadczenie poprzez sztukę tego, co zwykle w języku mówionym jest niewyrażalne . Jedni nazwą to spotkaniem ze swoim wnętrzem, a dla innych będzie to spotkanie z Wszechświatem, ze Źródłem.

Oprawę wydarzenia uświetni samo miejsce – Artystyczna Galeria Izerska. Budynek, w którym się znajduje, służył pierwotnie jako protestancki Dom Modlitw – jego architektoniczna forma wspiera tego typu artystyczne zgromadzenia.

Czas trwania: 17:00 – 20:00
Ilość miejsc ograniczona: 101 osób
Wstęp: donacja

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *