Ranił znajomego nożem. poszło o dziewczynę i pieniądze. Teraz odpowie za to przed sądem

, , ,

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 29-letniego mężczyznę podejrzanego o spowodowanie ciężkiego uszkodzenia ciała oraz o naruszenie nietykalności cielesnej.

Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło 18 czerwca br. w Jeleniej cGórze. 29- latek widząc swoją dziewczynę wychodzącą z jednego z budynków uderzył ją w twarz, a idącego za nią znajomego ranił nożem w ramię. Pokrzywdzony został przewieziony do szpitala. Okazało się, że doznał poważnych obrażeń ciała.

Policjanci prowadząc czynności w tej sprawie na podstawie uzyskanych informacji zatrzymali podejrzewanego o popełnienie tych czynów. Jak przyznał 29-latek, dopuścił się tych czynów z zazdrości, a dodatkowo pokrzywdzony prawdopodobnie był mu winien pieniądze.

Do policyjnego aresztu trafił napastnik. Teraz za spowodowanie ciężkiego uszkodzenia ciała grozić mu może nawet do 15 lat pozbawienia wolności. 5 lipca br. mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

podinspektor Edyta Bagrowska

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

NASH Festival - Górskie Wydarzenie Kulturalne