Podczas libacji alkoholowej ugodziła nożem swojego partnera

, , , ,

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali kobietę, która podczas awantury w mieszkaniu ugodziła nożem swojego partnera. Mężczyzna trafił do szpitala.

Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Szklarskiej Porębie oraz policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze bezpośrednio po zdarzeniu  zatrzymali 40-letnią kobietę mieszkankę powiatu karkonoskiego podejrzaną o uszkodzenie ciała swojego partnera.

Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło 3 czerwca br. około godziny 19:00 w jednym z mieszkań w Szklarskiej Porębie. Podczas imprezy mocno zakrapianej alkoholem, w pewnym momencie wywiązała się awantura, podczas której kobieta zadając ciosy nożem w okolice brzucha spowodowała ciężkie uszkodzenie ciała 39-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego. Mężczyzna został przewieziony do szpitala w stanie zagrażającym życiu.

40-letni kobieta trafiła do policyjnego aresztu do wytrzeźwienia i dalszych czynności. Badanie na zawartość alkoholu w jej organizmie wykazało blisko 2  promile. Kobieta przyznała się do zarzucanego jej czyny. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Prokurator  w Jeleniej Górze zastosował wobec podejrzanej dozór policyjny.

źródło: aspirant Beata Sosulska-Baran

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Box3 baner duży - prostokąt