Od wielu lat znęcał się nad rodzicami

, , ,

Na 3 miesiące do aresztu trafił syn, który od wielu lat znęcał się nad rodzicami. Mężczyzna wszczynał awantury, szarpał i popychał najbliższych, niszczył sprzęty, a także ubliżał i ich poniżał. Groził im również pozbawieniem życia. Teraz za znęcanie się psychiczne i fizyczne odpowie przez sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 49-letniego mężczyznę podejrzanego o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad rodzicami.

Jak ustalili funkcjonariusze, syn znęcał się nad rodzicami od wielu lat. Jednak  oni cierpliwie  znosili bicie i upokorzenia doznane od syna.  Agresor nadużywał alkoholu pod wpływem, którego bez żadnego powodu wszczynał awantury, podczas których popychał, szarpał i bił pokrzywdzonych, ubliżał im, wyzywał, a także groził pozbawieniem życia. Pokrzywdzeni z obawy o własne życie i zdrowie o przestępstwie powiadomili Policję.

Teraz za znęcanie się psychiczne i fizyczne nad najbliższymi grozić mu może nawet do 5 lat  pozbawienia wolności. 7 maja 2024 roku, Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze na wniosek prokuratora Prokuratury Rejonowej zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.
podinspektor Edyta Bagrowska

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *