Nowa (stara) stacja centralna GOPR

Jej budowa rozpoczęła się w 1974 roku w Jeleniej Górze, teraz została gruntownie zmodernizowana. Mowa o stacji centralnej karkonoskich goprowców. To kolejna, po Karpaczu, inwestycja w infrastrukturę ratowniczą w regionie i jak zapowiadają władze województwa i goprowcy- nie ostatnia.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

icon-zachodnia
Box3 baner duży - prostokąt

AKTUALNOŚCI

icon-zachodnia

Na żywo

icon-zachodnia

Pogoda: Jelenia Góra

30°C Odczuwalna 29°C
1019hPa 42% 23% 1m/s