NOC MUZEÓW W PAŁACU SOBIESZÓW

, , ,

Już 18.05.2024 Noc Muzeów, na który zaprasza Pałac Sobieszów.

Organizatorzy zapraszają na zwiedzanie w godzinach od 14.00 do 22.00. Darmowy wstęp na multimedialne ekspozycje: „Klimatyczne Karkonosze” i „Pałac Sobieszów”.

OBOWIĄZUJE WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA NA STRONIE: www.kpnmab.pl/bilety-cpe

Wejście co pół godziny w grupach do 35 osób. Ostatnie wejście o godz. 21:00

Podczas zwiedzania multimedialnej ekspozycji Klimatyczne Karkonosze zapraszamy na quest przyrodniczy dla dzieci i młodzieży (i dla całych rodzin!), czyli poszukiwanie ciekawostek przyrodniczych o Karkonoszach. Po wypełnieniu questu drobna nagroda do odbioru w recepcji.

Podczas zwiedzania multimedialnej ekspozycji Pałac Sobieszów możliwość skorzystania z grywalizacji, czyli samodzielnego poszukiwania odpowiedzi na pytania i quizy na wystawie.

Po zwiedzeniu naszych wystaw zapraszamy na spacery po przypałacowym parku i ścieżce edukacyjnej ,,Zostań zarządcą majątku Schaffgotschów’’ prowadzone przez edukatora KPN. Spacery odbywają się po zgromadzeniu grupy chętnych, cyklicznie  w godzinach 15:00 – 20:00.

Cyklicznie co godzinę (począwszy od 15:00) odbywać się będzie czytanie fragmentów historycznych pamiętników z podróży na Śląsk.

Dodatkowo przed Pałacem funkcjonować będzie przez cały czas trwania Nocy Muzeów strefa relaksu pod lipą z możliwością wykonania własnych pocztówek i pałacowych kolorowanek. Obok stanie stanowisko do robienia stylizowanych zdjęć na tle pałacu z rekwizytami z dawnych epok.

KONKURS INTERNETOWY:

W recepcji pałacowej do odbioru będzie mały upominek dla pierwszych 10 osób, które polubią i zaobserwują profil Pałac Sobieszów na Instagramie i/lub na facebooku, a następnie udostępnią swoje stylizowane zdjęcie na Instagramie i/lub facebooku, oznaczą @PałacSobieszów i dodadzą hasztag #pałacsobieszów #nocmuzeów2024

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *