Na weekend do teatru

, , , ,

Zdrojowy Teatr Animacji w Jeleniej Górze im. Bogdana Nauki zaprasza na swoje weekendowe spektakle.

W sobotę tj. 13 majao godzinie 19:00 odbędzie się spektakl pt. “Hemar z homarem. Szlagiery przedwojennego kabaretu”. Jest to muzyczny spektakl dla młodzieży i dorosłych, który przeniesie nas w czasie do kabaretów przedwojennej Warszawy, gdzie występowały największe ówczesne gwiazdy estrady, teatru i kina.

Doskonale znane szlagiery Mariana Hemara, Juliana Tuwima, Andrzeja Własta i innych autorów zabrzmią w nowych aranżacjach Jacka Szreniawy.

Mogą Państwo liczyć na ponad godzinę dobrej muzyki i piosenki, których teksty są zadziwiająco aktualne. Całość uzupełnia ciekawa scenografia i zabawne zabiegi inscenizacyjne.

W programie piosenki takie jak:
“Tango Milonga”
“Już taki jestem zimny drań”
“Umówiłem się z nią na dziewiątą”
“Miłość Ci wszystko wybaczy”
…i wiele innych.

Po spektaklu ok. godz. 20:30 (w ramach Nocy Muzeów 2023) odbędzie się nocne zwiedzanie teatru, zakończone pokazem świateł i teatralnych efektów specjalnych.

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona. Zapraszamy do rezerwacji miejsc pod numerem telefonu 75 75 57 690.
 
 
Natomiast w niedzielę tj. 14 maja o godzinie 18:00 zapraszamy na Wieczór z wampirkiem, czyli “Rydygier – mój przyjaciel wampir”!
“Strasznie” śmieszna historia przyjaźni chłopca z wampirkiem, będąca jednocześnie przestrogą dla rodziców zapominających o znaczeniu bliskiego kontaktu z własnymi dziećmi. To spektakl dla tych, którzy lubią się śmiać i nie boją się bać (choć z umiarem)! Zapraszamy na przedstawienie, na którym dobrze bawić się będą małoletnie wampirki – od 130 lat wzwyż oraz młodzi reprezentanci gatunku ludzkiego – powyżej sześciu lat.

 
Link do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/889386978837021
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Box3 baner duży - prostokąt