Jubileuszowe, 30. Polsko-Niemiecko-Czeskie Forum Kooperacji Firm

, , , , , ,

Po raz trzydziesty przedsiębiorcy z wielu krajów spotkają się w trakcie jednego z największych wydarzeń, organizowanych na terenie Dolnego Śląska, Polsko-Niemiecko-Czeskim Forum Kooperacji Firm, które odbędzie się 16 listopada w Karpaczu.

Dodatkowo goście Forum będą mogli wziąć udział w uroczystych obchodach 30-lecia Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego oraz 20-leciu współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z Krajami Czeskimi Libereckim, Hradeckim, Pardubickim. Wydarzeniem partnerskim będzie również 2. Konferencja „Energy Business Matchmaking”.

„Jak co roku zapraszamy mikro, małych i średnich przedsiębiorców, dla których ważne jest nawiązywanie międzynarodowych kontaktów, prezentacja oferty swoich firm, a także wymiana doświadczeń” – wyjaśnia Prezes KARR S.A. – Hubert Papaj.

Udział w Forum jest bezpłatny, należy tylko zarejestrować się za pomocą formularza, dostępnego na stronie www.forumsystem.eu Zapisy trwają do 27 października br. a liczba miejsc jest ograniczona.

Dlaczego warto?

„Jest to największa giełda kooperacji w Polsce. To zarówno okazja do spotkań biznesowych, ale także wykłady, panele dyskusyjne, okazja do dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem wśród ekspertów z Niemiec, Czech i z rodzimego kraju” – Hubert Papaj.

W trakcie wydarzenia uczestnicy mogą przystąpić do 15-to minutowych rozmów z partnerami z innych krajów. Brak znajomości języka obcego nie stanowi utrudnienia, gdyż Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego zapewnia uczestnikom czas, miejsce i tłumacza mówiącego w każdym, potrzebnym języku.

Regulamin Forum i szczegóły rejestracji dostępne na:
https://karr.pl/30-polsko-niemiecko-czeskie-forum-kooperacji-firm/

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *