JBO 2024 – poznaliśmy werdykt mieszkańców

, , ,

Zakończyło się głosowanie na projekty w ramach Jeleniogórskiego Budżetu Obywatelskiego, które realizowane będą w 2024 roku.  Mieszkańcy miasta mogli oddawać swoje głosy w sposób elektroniczny lub tradycyjny do 16 października.

W głosowaniu wzięło udział 4 625 osób, w tym 3 414 kobiet oraz 1 211 mężczyzn. 4 583 osoby zagłosowały przez platformę elektroniczną, natomiast  42 za pośrednictwem asystenta wprowadzającego dane z wypełnionej karty papierowej w punktach do głosowania utworzonych w budynkach Urzędu Miasta i jednostkach organizacyjnych Miasta. W sumie oddano 15 979 głosów.

Zapraszamy do zapoznania się z informacją dotyczącą liczby głosów oddanych na poszczególne propozycje projektów dostępną na stroniewww.jbo.jeleniagora.pl

W tym momencie trwa weryfikacja wyników głosowania pod względem zaplanowanej puli środków, co oznacza, że od kosztów realizacji projektów zależy ile z nich można będzie wykonać, w kolejności otrzymanych głosów. Ostateczną listę wybranych projektów poznamy 27 października.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Box3 baner duży - prostokąt