Gość Dnia – Paweł Popłoński

, , , , ,
na grafice przedstawiony jest Paweł Popłoński, nowy burmistrz Szklarskiej Poręby

Dziś naszym i Państwa gościem jest Paweł Popłoński – nowy burmistrz Szklarskiej Poręby.

Nasz prowadzący porozmawia z burmistrzem o zmianach w urzędzie, a także o planowanych działaniach i inwestycjach w mieście.

Zapraszamy również do oglądania pozostałych odcinków programu Gość Dnia: Zachodnia TV: Program “Gość Dnia”
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Jedna odpowiedź

 1. Panie burmistrzu oby pana kadencja to nie była jedna wielka “diagnoza ”
  przykład ; co to za hasło “ścieki przypadkowe ” od lat nikt nie może ich zdiagnozować. A ja się pytam czy obiekty posiadające ok 800 miejsc noclegowych w wysokim sezonie płacą za wodę min. 100,000zł miesięcznie ? bo tyle na podstawie tylko miejsc noclegowych powinny płacić. A gdzie koszty SPA; baseny, jacuzzi itp.
  wiadomym jest że niektóre obiekty tego typu maja po kilka własnych ujęć wody które są poza kontrolą a generują ścieki . Wiadomym jest iż menager jednego z takich SPA jest bliskim krewnym poprzednika . Może dość już rozmów i diagnoz a więcej działania ..
  przykład nr 2. gołym okiem widać iż nawierzchnia ul. I-go Maja nie wytrzyma zimy, sól i mrozy będą testem dla spoin kostki brukowej .
  Przykład nr 3 może przy oczyszczali więcej zieleni nasadzić (chociaż by gówna nie były widoczne z drogi która prowadzi do kurortów) Kopuły nad zbiornikami wskazywane przez mieszkańców to taka droga inwestycja ? to można zrobić w danym roku. A audyt to natychmiast w KSWiK przy takich rachunkach za wodę i takiej koniunkturze sprzedaży oni nie są wstanie nic zrobić ??? nie mogą nawet kredytu uzyskać , a kierownik zarabia 18000zł – to jakaś kpina z samorządu który stanowi nadzór właścicielski .
  Tu nie trzeba strategii wieloletnich, tu należy działać !
  Pozdrawiam i życzę determinacji w dążeniu do realizacji poprawy rzeczy które można zmienić bez wieloletniej strategii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *