Europejski Tydzień Umiejętności

, , , ,

Jak informuje Hubert Papaj – Prezes KARR S.A. w miniony piątek w Sali konferencyjnej Starostwa w Kamiennej Górze odbyło się Śniadanie Biznesowe związane z tegoroczną edycją Europejskiego Roku Umiejętności / Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych.

Omówione zostały m.in. formy wsparcia pracodawców i pracowników w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego oraz nowe pomysły współpracy z Centrum Informacji Planowania Kariery DUWP.

„Zależy nam na tym, aby rozgłos o inwestycji w szkolenia i podnoszeniu kwalifikacji zawodowych w naszym regionie był jak największy. Poprzez różne działania m.in. Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego wzmacnia współpracę z pracodawcami z naszego powiatu, aby jak najwięcej osób z Jeleniej Góry i okolic mogło znaleźć dla siebie dobrze płatne zajęcie tutaj w Karkonoszach bez opuszczania rodzinnych terenów” – wyjaśnia Hubert Papaj – Prezes KARR S.A.

Za organizację spotkania odpowiadali: Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze oraz Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy – Centrum Informacji Planowania Kariery Zawodowej w Jeleniej Górze.

Wśród gości spotkania pojawili się przedstawiciele Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego z Jeleniej Góry.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *