Dwójka otworzyła drzwi dla przedszkolaków

, , ,

Kolejny raz Dwójka otworzyła drzwi dla rodziców i przedszkolaków, którzy zechcieli zapoznać się z ofertą edukacyjną, obejrzeć pracownie, świetlicę oraz skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych przez nauczycieli i uczniów.  W sobotę 2 marca przybyłych gości przywitała Dyrektor Szkoły – p. Beata Kozyra. Uczniowie rozwijający swoje talenty taneczne i wokalne, zaprezentowali krótki program artystyczny a Dyrekcja Szkoły przybliżyła zasady rekrutacji do szkół podstawowych w roku szkolnym 2024/2025. 

Następnie goście udali się do sal, gdzie czekały na nich rozmaite zabawy, eksperymenty przyrodnicze, łamigłówki, rebusy, zajęcia plastyczne, matematyczne, słowem moc ciekawostek i mnóstwo niespodzianek. W niemal każdej sali lekcyjnej można było znaleźć coś interesującego – przyjrzeć się tajemnicom przyrody, wniknąć w świat języków obcych, a nawet poznać zasady obowiązujące w świecie 3D. Świetlica szkolna, oprócz słodkich przekąsek, oferowała warsztaty plastyczno – techniczne oraz krawieckie, a nauczyciele wychowania fizycznego przygotowali sportowy tor przeszkód. Każdy, kto zna choć trochę Dwójkę wie, że poza nauką, występami artystycznymi, szkoła stawia na zdrowie i sport.

Na zakończenie przedszkolaki wzięły udział w szeregu zabaw sportowych. W czasie tego wyjątkowego dnia, do dyspozycji rodziców były także szkolne pedagożki, chętnie udzielając porad, rozwiewały wątpliwości, odpowiadając na pytania. To były bardzo udane spotkania, które na pewno pomogą rodzicom podjąć dobrą decyzję o wyborze szkoły dla swoich pociech a przedszkolakom – starszakom pozwoli uwierzyć, że szkoła to wyzwanie, którego nie trzeba się obawiać.

źródło: UMJG

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Box3 baner duży - prostokąt