Czas na Bike Adventure 2024!

, , , ,

17 listopada rusza rejestracja zawodników i zawodniczek do przyszłorocznej edycji wyścigu Bike Adventure w Szklarskiej Porębie.

Przypomnijmy, że chodzi o cztery dni ścigania w Karkonoszach i Górach Izerskich i o najpopularniejszą obecnie polską etapówkę MTB. Limit zgłoszeń ponownie wynosi 600 osób. W sezonie 2024 będziemy rywalizować od 27 do 30 czerwca. To wyścig docelowy dla wielu polskich zawodników, znakomita okazja do kolarskiego otwarcia wakacji i ponownej wizyty pod Szrenicą wielu gości z zzagranicy.

Zapisy do udziału w zawodach dostępne są tu: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=8694
Strona zawodów: https://bikeadventure.pl/

Organizatorzy przewidzieli zniżkę dla wszystkich uczestników Bike Adventure 2023 i w przypadku indywidualnego startu zawodnika z Polski wynosi ona teraz 649 PLN (obowiązuje do końca roku). W Bike Adventure można ścigać się solo, można też w klasyfikacji DUO, czyli w kolarskich parach. Tu promocyjna opłata wynosi na razie 1199 PLN. Na obu dystansach Bike Adventure obowiązuje oczywiście klasyfikacja open, klasyfikacja open kobiet, kategorie wiekowe i klasyfikacja drużynowa oraz kategorie par. Wśrod zmian obowiązujących na Bike Adventure 2024 jest, między innymi, wprowadzenie dodatkowych kategorii wiekowych M45 i M55.

Bike Adventure tradycyjnie wyruszy ze Szklarskiej Poręby i tam również wyścig się zakończy. W ciągu czterech dni kolarze dokładnie spenetrują najpopularniejsze i te mniej znane ścieżki Gór Izerskich, reglowe szlaki Karkonoszy i spektakularne podkarkonoskie single, a Szklarska Poręba znów przypomni sobie stare dobre czasy, kiedy była niekwestionowaną stolicą polskiego MTB.

Razem z zapisami do Bike Adventure 2024 startuje również premiera filmu dokumentującego to co działo się podczas Bike Adventure 2023. Zapraszamy na YT, a potem również na FB.

Niebawem wszystkie karty ze swojej kolarskiej talii odkryje również Bike Maraton 😉 Premiera filmu z BA 2023 17 listopada o 20:00. https://www.youtube.com/watch?v=DMWrBpO-auY

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *