Bolt w Jeleniej Górze. Można już korzystać z przejazdów taksówkami

, , , ,

Jeleniogórzanie mogą już korzystać z przejazdów taksówkami spod szyldu firmy Bolt. W ramach ułatwienia zapoznania się z nową usługą w Jeleniej Górze – mieszkańcy otrzymają 50% rabatu na 5 pierwszych przejazdów.

Bolt jest firmą, która zrewolucjonizowała branżę transportową. Dzięki niej przewóz osób stał się prosty intuicyjny. Całe przedsięwzięcie opiera się na aplikacji, za pośrednictwem której zamawia się przejazd.

Teraz mieszkańcy oraz turyści przebywający w stolicy Karkonoszy będą mieli możliwość wygodnego korzystania z taksówek Bolt. Firma rozpoczęła działalność w mieście z początkiem marca 2024 roku.

Obsługa systemu jest bardzo prosta. Wystarczy zainstalować aplikację Bolt na urządzeniu mobilnym, następnie wpisać swoją lokalizację oraz miejsce, do którego chcemy przejechać. Płatność można realizować na dwa sposoby. Gotówką lub kartą podpiętą do aplikacji mobilnej.

W Bolt naszą misją jest aby zachęcić mieszkańców miast do rezygnacji z prywatnego samochodu i częstszego korzystania z alternatywnych środków transportu. Uruchamiając usługi zamawiania przejazdów przez aplikację Bolt lokalnie, chcemy wesprzeć istniejące rozwiązania transportu miejskiego i w ten sposób pomóc miastu w rozwiązaniu problemu ruchu, hałasu czy dostępności miejsc parkingowych. Dlatego bardzo nas cieszy, że od teraz mieszkańcy Jeleniej Góry będą mieli dostęp do nowego rozwiązania” – komentuje Paweł Kuncicki, Country Manager Bolt w Polsce. 

źródło:24jgora

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Box3 baner duży - prostokąt