Bieg Gryfitów 2023 odbędzie się we wrześniu, ruszyły zapisy

, , ,
Wielbicieli biegania i wszystkich tych, którzy kochają sportowe wyzwania zapraszamy na kolejną edycję Biegu Gryfitów. Trasa biegu z pewnością podniesie adrenalinę każdego biegacza. Ta malownicza, ale równocześnie wymagająca pętla wokół jeziora Złotnickiego, na równie malowniczym Pogórzu Izerskim, zapadnie Wam w pamięć.

Bieg Gryfitów 2023 to wyzwanie sportowe na jednym z dwóch dystansów: 9 i 18 km. Daje to  możliwość uczestnictwa zarówno początkującym biegaczom, jak i doświadczonym zawodnikom. Choć trasa może na pierwszy rzut oka wydawać się łatwa, nie dajcie się zwieść pozorom. Prowadzi ona przez malownicze lasy, które skrywają wiele wzniesień i stawiają przed biegaczami wyzwania kondycyjne oraz techniczne.

Jezioro Złotnickie, będące sercem tego wydarzenia, stanowi tło dla niesamowitych przygód. Jego wody, otoczone gęstym lasem i roślinnością, wprowadzają uczestników w unikalny klimat. To idealne miejsce do odcięcia się od zgiełku codzienności i poświęcenia się swoim sportowym ambicjom.

Bieg Gryfitów jest nie tylko wyzwaniem dla ciała, ale również dla ducha. Ta inicjatywa propaguje zdrowy styl życia i aktywność fizyczną wśród społeczności lokalnej. Bieganie to nie tylko sposób na poprawę kondycji, ale także na rozwijanie determinacji, wytrzymałości i umiejętności przekraczania własnych granic.

Na wszystkich biegaczy, którzy przyjmą wyzwanie Biegu Gryfitów 2023 będzie czekała nagroda nie tylko w postaci pięknych krajobrazów – każdy zawodnik otrzyma pamiątkowy medal i gadżet. Przebiegnięcie przez metę, niezależnie od wybranego dystansu, będzie stanowiło symboliczne zwycięstwo nad własnymi słabościami i przeciwnościami losu.

Serdecznie zapraszamy do zapisów i do obserwowania nas w mediach społecznościowych https://www.facebook.com/CrossGryfitow!

Zapisy rozpoczęły się niedawno na stronie czasomierzyk.pl (link: https://formularz.czasomierzyk.pl/84 ).

źródło:eluban.pl

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *