Zlot motocyklowy, to impreza nie tylko dla motocyklistów

, , , ,

W błędzie są wszyscy, którzy myślą, że zlot motocyklowy to impreza wyłącznie dla motocyklistów. Swojskie jedzenie, spora dawka dobrej muzyki i fantastyczna atmosfera. Tu każdy może się dobrze bawić.

Już w piątek, 30 czerwca w Chmielnie koło Lwówka Śląskiego rozpocznie się wielkie święto, wydarzenie, które jak pokazywały wcześniejsze lata przyciąga tłumy miłośników dobrego jedzenia, świetnej muzyki i motocykli. Jak mogliśmy się sami przekonać, Zloty Motocyklowe organizowane przez Stowarzyszenie Motocyklistów LEOPOLIS BIKERS to nie tylko spektakularne wydarzenia dla miłośników dwóch kółek, ale również manifestacja wartości, jakimi są integracja i pomoc innym, to także imprezy, w gdzie każdy jest mile widziany.

Zero fast foodów!

Podczas organizowanych przez Leopolisów wydarzeń nie spotkacie żadnych fast foodów. Tu gości domowa kuchnia. W przygotowania pierogów, żurku, karkówki z grilla, czy ciasta motocykliści i ich najbliżsi wkładają całe serce.

Moc koncertów

Profesjonalne zespoły potrzebują profesjonalnej sceny oraz nagłośnienia. Dobrze wiedzą o tym lwóweccy motocykliści, którzy od przyjaciół z MOKSiR Chojnów wypożyczyli scenę. Nagłośnienie i efekty świetlne zapewni Dariusz Witkowski. Dzięki temu połączeniu artyści będą czuć się jak na wielkim koncercie, a zlotowicze będą mogli delektować się muzyczną ucztą. Ta rozpocznie się już w piątek 30 czerwca.

Zlot rozpoczniemy od występu zespołu The Pozyt z Chobieni. Później zagrają stali bywalcy i przyjaciele Leopolisów, czyli pochodzący z gminy Lwówek Śląski zespół High Sansetive. Około godz. 22.00 wystąpią dla nas młodzi, energiczni i potrafiący rozpalić publikę do czerwoności, czyli wspaniała ekipa z Pop&The.

Sobotni maraton rozpocznie zespół Plug`n`blus. Na scenie po raz kolejny zagości także High Sansetive. Wszystkich, którzy kochają utwory zespołu DŻEM i nie tylko, informujemy, że w sobotę 1.07 około godziny 19.30 w pełnym składzie wystąpi zespół SALEN. Panowie będą podgrzewać atmosferę przed występem gwiazdy sobotniego wieczoru. Na pewno będzie gorąca atmosfera. Na zlotowej scenie zagości także pochodzący z pobliskiego Sokołowca zespół Żółta Febra, który wyróżnia się charakterystycznym brzmieniem, łączącym w sobie elementy popu i rocka. Ich muzyka jest pełna emocji i pozytywnej energii, która przekłada się na publiczność podczas koncertów.

źródło:lwówecki.info

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *