Zaprezentuj swoją markę w Jeleniej Górze!

, , , , ,

Już 5 i 27 sierpnia w stolicy Karkonoszy odbędą się dwa wydarzenia, które zdaniem wielu mieszkańców Jeleniej Góry i turystów, są już nieodłączną tradycją tej części Dolnego Śląska. Zbliża się Polsko-Czeski Festiwal Smaków i 21. Wystawa Produktów Regionalnych – Wyprodukowano Pod Śnieżką, czyli niebywała okazja do tego, aby regionalni producenci mogli zaprezentować swoje wyroby przed większym gronem odbiorców.

Jaką możliwość oferuje organizator?

– bezpłatną powierzchnię handlowo-wystawową – bez zabudowy, z możliwością sprzedaży promocyjnej i degustacji,
– wsparcie reklamowe przed i w trakcie trwania wydarzenia.

W gestii wystawcy pozostaje wyłącznie aranżacja stoiska, estetyczna i wpisująca się w charakter wystawy, wyposażenie oraz obsługa stoiska wystawienniczego w wyznaczonych godzinach.

Jak wziąć udział jako wystawca?

Wystarczy wejść na stronę www.karr.pl w zakładkę aktualności. Wybrać interesujące Państwa wydarzenie i przejść przez prosty proces rejestracji online.

„Z dumą możemy powiedzieć, że Festiwal Smaków i Wystawa Produktów Regionalnych zapisały się już na karcie historii Jeleniej Góry. Jako Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego cieszymy się, że co roku obydwa wydarzenia odnotowują bardzo duże zainteresowanie i co więcej, że jest to szansa dla naszych lokalnych, a nawet regionalnych producentów, twórców na pokazanie się. – mówi Prezes KARR S.A. – Hubert Papaj – Tego rodzaju eventy tworzymy właśnie po to, aby producenci takich wyrobów jak przetwory, wędliny, sery, pieczywo, różnego rodzaju produktów żywnościowych, twórcy kosmetyków naturalnych, zdrowej żywności, czy wyrobów rękodzielniczych mieli możliwość złapać kontakt z potencjalnym klientem na żywo. W trakcie obydwu wydarzeń można sprzedawać swoje produkty, organizować pokazy i degustacje. To nic nie kosztuje, a pozwala budować relację z klientami, poszerzać swoją sieć kontaktów”.

Festiwal Smaków i 21. Wystawa Produktów Regionalnych – Wyprodukowano Pod Śnieżką to także możliwość spędzenia weekendowego popołudnia z całymi rodzinami na świeżym powietrzu. W ofercie programowej znajdą Państwo m.in.:

– występy regionalnych zespołów;
– amatorskie pokazy artystyczne;
– animacje dla dzieci;
– pokazy tradycyjnego rzemiosła i warsztaty rękodzielnicze; – pokazy kulinarne z Polski i z Republiki Czeskiej;
– wspólne gotowanie potraw wraz z degustacją; – konkursy z nagrodami.

Na obydwa festiwale zapraszają: Marszałek Województwa Dolnośląskiego – Cezary Przybylski oraz Prezes Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego – Hubert Papaj.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *