W Kowarach uczcili 105. rocznicę odzyskania niepodległości

Kowarzanie uroczyście i rodzinnie uczcili 105. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą. Następnie złożono wieńce i kwiaty pod obeliskiem „Poległym za Polskę”, który gruntownie został odnowiony ze środków Funduszu Promocji Kultury.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *