Rekord pobity!

, , ,

Adrian Kostera – Ultra Triathlete zrobił to!

Wczoraj w malowniczej scenerii Polana Jakuszycka DCS miało miejsce zakończenie Wyzwanie – 365 Triathlon. To wyjątkowe wydarzenie, ponieważ Adrian zapisał się w kartach historii, jako rekordzista, który w 365 dni wykręcił niesamowite liczby:
– 1205,1 km
– 31132 km
– 7833 km.

Przez prawie cały okres wyzwania do Adriana dołączali chętni, aby wspierać go i realizować własne cele. Nie inaczej było wczoraj. Ludzie z różnych stron Polski przyjeżdżali, by choć przez chwilę być częścią tego wyjątkowego wydarzenia. Sam Adrian nie krył wzruszenia, mówiąc o osobach, które poznał w tym czasie.

Wyzwanie rozpoczęło się 1 czerwca 2023 roku we Wrocławiu. Do 7 lipca 2023 roku Adrian codziennie pokonywał 18 km pływając, a następnie jeździł średnio 200 km dziennie na rowerze, głównie w okolicach Stawów Milickich, Gminy Miękini oraz Sobótki. Od stycznia rozpoczął się etap biegowy, gdzie celem było pokonanie 55 km dziennie na trasach wyznaczonych pod patronatem Polskiego Związku Lekkiej Atletyki w Polkowicach, Świdnicy, Wrocławia, Lubina oraz na Polany Jakuszyckiej DCS.

„Dolny Śląsk sportem stoi. Jeszcze raz, serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne rekordy i wyzwania. Adrian, chapeau bas”- gratuluję Marszałek.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *