Poszukiwania zdobywcy dolnośląskich podziemi na półmetku

, ,

Rozpocznij swoją przygodę w drugiej edycji konkursu “Zdobywca Szlaku Tajemniczych Podziemi”.

Zapraszamy wszystkich poszukiwaczy przygód do niezwykłego wyzwania! To już półmetek wakacji dlatego przypominamy, że Dolnośląska Organizacja Turystyczna serdecznie zaprasza do uczestnictwa w drugiej edycji konkursu „Zdobywca Szlaku Tajemniczych Podziemi”. To wyjątkowa okazja, aby połączyć pasję zwiedzania z szansą na wygranie niezwykłej nagrody – roweru elektrycznego!

Marzycie o odkryciu tajemniczych podziemnych labiryntów, nieczynnych kopalni, tajemniczych zamków i twierdz? Dolnośląskie podziemia pełne są fascynujących historii, które rozpalają wyobraźnię i skrywają nierozwiązane zagadki. Podążając trasą Szlaku Tajemniczych Podziemi, odkryjecie jedne z najciekawszych i najczęściej odwiedzanych lokalizacji w regionie.

Nie tylko będziecie mieć szansę na ekscytującą podróż w głąb dolnośląskiej ziemi, ale także zgromadzicie pieczątki na specjalnej ulotce Szlaku Tajemniczych Podziemi. Zebranie wszystkich pieczątek nagrodzone będzie Certyfikatem Zdobywcy Szlaku Tajemniczych Podziemi, który świadczy o odwadze i wiedzy o tajemnicach tych magicznych miejsc.

Żeby mieć szansę zdobycia nagród wystarczy zebrać pieczątki będące dowodem odwiedzin we wszystkich 10 miejscach, opisać jedną z wycieczek do podziemi na szlaku i wraz ze zdjęciem oraz wypełnionym formularzem przesłać na adres Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej. Dlatego nie traćcie czasu i już dziś wyruszcie na niezapomnianą podróż po tajemniczych zakątkach Dolnego Śląska.

Czekają na Was tajemnice, emocje i możliwość zdobycia fantastycznego roweru elektrycznego ENGWE ENGINE X bądź jednego z dwóch bonów o wartości 1000zł do wykorzystania na zakupy w wybranych sklepach sportowych. Konkurs trwa tylko do 31 października 2023. Dołączcie do nas i stwórzcie swoją własną historię Szlaku Tajemniczych Podziemi!

Do udziału zapraszają atrakcje Szlaku Tajemniczych Podziemi:

Kopalnia św. Jan w Krobicy https://kopalniakrobica.pl/

Podziemna Trasa Turystyczna w Kłodzkuhttps://www.podziemia.klodzko.pl/

Twierdza Kłodzko https://www.twierdza.klodzko.pl/

Podziemia Zamku Książhttps://www.ksiaz.walbrzych.pl/turystyka/podziemia

Stara Kopalnia w Wałbrzychu https://starakopalnia.pl/

Sztolnie Walimskie https://sztolnie.pl/

Podziemne Miasto Osówka https://www.osowka.pl/

Twierdza Srebrna Góra https://forty.pl/

Kopalnia Złota w Złotym Stoku https://kopalniazlota.pl/

Kopalnia Uranu w Kletnie https://www.kletno.pl/

Więcej informacji: szlakpodziemi.pl/konkurs

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *