Posterunki w Janowicach i Podgórzynie otwarte!

W 2022 roku samorząd Janowic Wielkich i Podgórzyna przekazał działki pod budowę posterunków policji, których w gminach nie było od kilkudziesięciu lat. Po czterech latach oczekiwań wreszcie otwarto nowoczesne budynki.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *