Polish Bike Week w Karpaczu- mogą wystąpić utrudnienia w ruchu

, , ,

Od 4 do 6 sierpnia 2023 roku w Karpaczu odbędzie się zlot motocyklistów w ramach Polish Bike Week. To jedna z największych imprez w województwie dolnośląskim. W trzydniowej imprezie uczestniczy kilka tysięcy fanów motocykli. Na czas trwania imprezy Karpacz zamienia się w miasteczko motocyklowe.

Policja jeleniogórska w tym czasie czuwa nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników imprezy, motocyklistów, mieszkańców oraz turystów, przebywających w Karpaczu na wakacjach. Apelujemy o ostrożność- mogą wystąpić w związku z tym utrudnienia w ruchu.

6 sierpnia br. w godzinach od 15.30 do 17.00 obędzie się parada motocykli, w związku z tym utrudnienia w ruchu mogą wystąpić na głównym ciągu komunikacyjnym, tj. ul. Olimpijskiej, Konstytucji 3 Maja, Obrońców Pokoju, Karkonoskiej. Objazd przez ul. Myśliwską i Kolejową.

Ponadto od 5.08.23 r. od godziny 10.00 do 06.08.23 r. do godziny 23.50 w związku z imprezą nieprzejezdna będzie ul. Obrońców Pokoju na odcinku od Komisariatu Policji w Karpaczu do ul. Skalnej – Wilczej. Objazd przez ul. Konstytucji 3 Maja.

Policjanci w tych dniach będą dbać o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego, będą eliminować kierujących w stanie nietrzeźwości bądź będących pod wpływem podobnie działającego środka, dyscyplinować kierujących, którzy nie stosują się do obowiązujących ograniczeń prędkości oraz wszystkich, którzy będą naruszać ład i porządek publiczny.

„Jak zawsze apelujemy do wszystkich kierujących o rozwagę i przestrzeganie przepisów. Każdy uczestnik ruchu drogowego musi mieć na względzie bezpieczeństwo swoje i innych”– słyszymy od policjantów.

podinsp. Edyta Bagrowska

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *