Podgórzyn zaprasza na spotkanie autorskie z Katarzyną Zdanowicz

, , ,

Gmina Podgórzyn zaprasza na spotkanie autorskie z Katarzyną Zdanowicz
dziennikarką, pisarką oraz prezenterką telewizyjną.

 

Wydarzenie odbędzie się 24 maja o godzinie 17:00 w Centrum Aktywności Społecznej przy ul. Żołnierskiej 13 w Podgórzynie.

Katarzyna Zdanowicz, „Zawsze mówi, że wróci”
W tej książce spotkamy dziewięć niezwykłych kobiet. Przeczytamy opowieści o czekaniu, lękach, dumie, a nierzadko rozpaczy. Kiedy oni zdobywają najwyższe szczyty świata, są bohaterami mediów, one w domach walczą z codziennością. Jak dużo są w stanie poświęcić w związkach, żeby partner mógł realizować swoją ekstremalną pasję? W imię czego żony i partnerki himalaistów żyją w cieniu wielkiej góry?

To nie jest książka o himalaistach, ale ma się wrażenie, jakby byli w pokoju obok i chętnie szerzej otworzyli drzwi, za którymi Katarzyna Zdanowicz prowadzi rozmowy z ich żonami i partnerkami. Co by wtedy usłyszeli? Kawał trudnej prawdy również o sobie, odgłosy i zapachy zwyczajnego życia, w którym nie uczestniczyli, będąc na wielomiesięcznych wyprawach, śmiech i łzy, czasem wściekłość, zawsze nadzieję, że przecież wróci.
Podczas spotkania będzie możliwość nabycia książki.

KATARZYNA ZDANOWICZ
Dziennikarka, prezenterka telewizyjna. Zaczynała w lokalnej telewizji w Solcu Kujawskim. Pracowała w „Gazecie Wyborczej” w oddziałach bydgoskim i toruńskim. Potem przyszedł czas na Radio Gra w Bydgoszczy.

Od 2007 roku mieszka w Warszawie. Od 2013 roku związana był z TVN24. Współpracowała z Dzień Dobry TVN. Pisze do tygodnika „Polityka”. W tym roku dziennikarka, która dołączyła do zespołu Polsat News, została prowadzącą weekendowych wydań.

Zapraszamy!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *