Pestka SKACZE W BLOKI

, , , ,

Już po raz 16 Jeleniogórskie Centrum Kultury wraz z Teatrem Odnalezionym realizuje program aktywnej animacji środowiska lokalnego podczas wakacji.  W tym roku pod hasłem Europejskich Spotkań Teatralnych  – PESTKA SKACZE W BLOKI w ramach projektu Razem w Przyszłość!

Skok w Blok to dobra zabawa, miło spędzony czas, świetne wakacje, rewelacyjne warsztaty, znakomici animatorzy i aktorzy, fantastyczne wspomnienia. To animacyjno-artystyczny projekt realizowany na podwórkach dużych skupisk mieszkaniowych na terenie całego miasta. Prócz pracy warsztatowej w każdym miejscu zaplanowanych jest wiele niespodzianek, które mają rozwijać wyobraźnię. Od 2008 roku realizujemy program aktywnej animacji podczas wypoczynku letniego. Jest to podróż w głąb miasta, gdzie poznajemy rodziców i dzieci. Nasz projekt to przede wszystkim niezapomniane atrakcje dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Trzynasta edycja, składać się będzie z wielu niespodzianek. Zwieńczeniem każdego dnia będzie plenerowe kino na każdym podwórku, w którym prezentować będziemy kino familijne.

Działanie jest realizowane w ramach projektu „RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ!” i jest współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach  Programu Współpracy INTERREG – Polska Saksonia 2014-2020Maksymalna liczba uczestników w ciągu całego dnia działania: 100 osób.

Miejsca realizacji: 

 • Cieplice
  23.06.2023 – Plac zabaw Osiedle XX lecia / Park Norweski
  24.06.2023 – Plac zabaw ul. Wita Stwosza / Osiedle Orle ,
 • Centrum 
  25.06.2023 – Park przy stawie ul. Głowackiego
  26.06.2023 – Plac zabaw ul. Osiedle Robotnicze
 • Zabobrze 
  27.06.2023 – Plac zabaw ul. Noskowskiego 7
  28.06.2023 – Plac zabaw ul. Wiłkomirskiego 7

Codziennie wieczorem zapraszamy na kino plenerowe dla całych rodzin

 

Informacja o biletach
wstęp bezpłatny
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *