Parkrun – recepta na zdrowie!

, , ,

Już jutro, 23 grudnia o godzinie 9.00, jak co sobotę, startuje Parkrun Jelenia Góra.

Czym jest parkrun Jelenia Góra?

To bieg, trucht lub marsz na dystansie 5km z pomiarem czasu. Zapraszamy do udziału w dogodnej dla każdego formie i luźnej, pozbawionej rywalizacji atmosferze.

Kiedy organizowany jest parkrun?

W każdą sobotę o 9:00 przez cały rok.

Gdzie odbywają się spotkania parkrun?
Miejsce organizacji spotkania to Park Norweski. Więcej informacji nt. trasy znajdziesz w sekcji trasa.

Ile kosztuje udział w parkrun?

Nic – udział w parkrun jest bezpłatny, ale wymagane jest wcześniejsze dokonanie rejestracji przed pierwszym startem. Rejestracja w parkrun jest jednorazowa, tzn. po jej dokonaniu możesz wziąć udział w dowolnej liczbie spotkań parkrun w dowolnej lokalizacji w Polsce lub na świecie. Prosimy przynieść ze sobą nadany w ramach rejestracji Indywidualny Kod Uczestnika, który potrzebny jest to podania Twojego rezultatu. Pamiętaj – BRAK KODU OZNACZA BRAK WYNIKU!

Jak szybko muszę pokonać trasę?

Nie mamy limitu czasu i każdy uczestnik może pokonać ją w dowolnym tempie. Boisz się, że będziesz ostatni(a)? W parkrun nikt nie jest ostatni. Na końcu stawki mamy zawsze wolontariusza, który przekracza linię mety jako ostatni uczestnik. Wszyscy uczestniczymy w parkrun dla przyjemności a każdy uczestnik niezależnie od formy, umięjętności czy też rezultatów jest tak samo mile widziany w ramach parkrun.

Weź udział również jako wolontariusz!

Parkrun organizowany jest przez samych uczestników. Zachęcamy do wsparcia organizacji naszych spotkań w charakterze wolontariusza. Zgłoś się adres jeleniagora@parkrun.com i wesprzyj naszą społeczność.

Bezpieczeństwo uczestników

Parkrun jest zdeklarowany dbać o i promować bezpieczeństwo dzieci oraz osób będących w sytuacji ryzyka. Nasze zasady dbania o uczestników, w tym również sposób zgłaszania zdarzeń z udziałem tych osób, dostępne są w ramach naszego Safeguarding Hub.

strona www wydarzenia

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Box3 baner duży - prostokąt