Nowy Bieg Niepodległości: Interferie RUN na biało – czerwono

, , , ,

Interferie RUN na biało – czerwono! Wyjątkowy bieg górski 12 listopada!

Jedyny w swoim rodzaju bieg górski ze Świeradowa-Zdroju do Szklarskiej Poręby, czyli Interferie RUN będzie miał w tym roku wyjątkową oprawę. Jeszcze nigdy ta impreza nie odbywała się na finiszu biegowego sezonu, więc tym razem pobiegniemy w jesiennych barwach, a dodatkowo również w barwach biało – czerwonych, bo najnowszy Interferie RUN to również górski Bieg Niepodległości. Świąteczne biegi towarzyszące obchodom święta 11 listopada będą się odbywały w Polsce przez cały weekend, a Bieg Niepodległości Intereferie RUN wystartuje w niedzielę 12 listopada.

Rejestracja zawodników I zawodniczek właśnie ruszyła, a zapisać się do udziału w zawodach można pod linkiem https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?
Do końca października za start w półmaratonie zapłacimy 99 PLN, a za “dychę” 79 PLN.

Do wyboru mamy dwa dystanse – półmaraton górski o długości 21 km ze startem w Świeradowie-Zdroju i metą w Szklarskiej Porębie oraz Dziesiątkę Staropolanki, która wybiegnie spod hotelu “Bornit” w Szklarskiej Porębie i po 10 km wróci w to samo miejsce.
Półmaraton łączy nie tylko dwa miasta, ale również dwa hotele sieci Interferie – Aqua Sport Hotel “Malachit” w Świeradowie-Zdroju i Sport Hotel “Bornit” w Szklarskiej Porębie. Trasa biegu prowadzi przez Góry Izerskie.

Baza biegu i biuro zawodów to Szklarska Poręba i Hotel “Bornit”. Wydawanie numerów rozpocznie się w sobotę od 17:00 i potrwa do 19:00, a w dniu biegu zapraszamy od 8:00. Start o 11:00.

Na linię startu w Świeradowie-Zdroju uczestnicy zostaną przewiezieni podstawionymi przez organizatorów autobusami. Przejazd dbywa się na podstawie numeru startowego.
Meta czekać będzie przy hotelu “Bornit”. Tu również czekać będą pamiątkowe medale na wszystkich, którzy ukończą zawody, tu odbędą się dekoracje i tu zawodnicy otrzymają ciepły posiłek.

W ramach biegu odbędą się kolejne Mistrzostwa Polski Górników i Hutników KGHM w biegach górskich.

Jesienny, wyjątkowy Bieg Niepodległości Interferie RUN 12 listopada w Górach Izerskich! Więcej informacji, regulamin, program zawodów: https://biegniepodleglosci.superbieg.pl/

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *