Niebezpieczna dziura w Parku Norweskim

, , , ,

Przy boisku w Parku Norweskim w Cieplicach zauważono niebezpieczną dziurę w ziemi. Otwór został już zabezpieczony przez odpowiednie służby.

Nasz czytelnik zgłosił, że w Parku Norweskim przy boisku klubu sportowego “Chojnik” znajdowała się dziura, która mogła stanowić niebezpieczeństwo dla dzieci grających w piłkę nożną i bawiących się na placu zabaw. Dziura była prowizorycznie zabezpieczona, ale mimo to ktoś mógłby skręcić nogę lub wpaść do środka.

Jak informuje  Zbigniew Rzońca, rzecznik prasowy MPGK, prawdopodobnie doszło tutaj do kradzieży włazu studzienki. Następnie ktoś zauważył zagrożenie i prowizoryczne zabezpieczył dziurę. Niestety nie powiadomił służb miejskich.

8 stycznia (wczoraj) miejsce zostało zabezpieczone – dodaje Rzońca – Jednocześnie apeluję do wszystkich mieszkańców, aby podobne zdarzenia zgłaszać w pierwszej kolejności do służb miejskich, tj. do Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej, do Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta lub straży miejskiej. Przyśpieszy to proces interwencji.

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Box3 baner duży - prostokąt