Koniec maja z Karkonoskim Parkiem Narodowym

, , ,
Karkonoski Park Narodowy zaprasza na swoje wydarzenia. Jeśli jesteście ciekawi regionu i naszych gór to nie możecie tego ominąć!
W czwartek, 25 maja 2023 r. o godzinie 12.00 zapraszamy na otwarte spotkanie z dyrektorem KPN Andrzejem Rajem. Tematem spotkania jest społeczna rola Centrum Przyrodniczo-Edukacyjnego KPN – Pałac Sobieszów. Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej naszego Centrum, w budynku Małej Stajni w ramach obchodów Europejskiego Dnia Parków Narodowych.
W ramach obchodów Europejskiego Dnia Parków Narodowych odbędą się 25 maja w CPE:
  • 09:00 – „Zielony Sobieszów”, warsztaty dla dzieci
  • 12:00 – „Społeczna rola Centrum w Sobieszowie”, spotkanie z dyrektorem KPN Andrzejem Rajem
  • 17:00 – „Zielony Sobieszów”, spotkanie sąsiedzkie
27 maja zapraszamy do Szklarskiej Poręby na dzień z nietoperzami! W Karkonoskim Centrum Edukacji Ekologicznej czeka solidna dawka wiedzy, ale także pracy przy budowie budek lęgowych. Wstęp bezpłatny. KCEE w Szklarskiej Porębie ul. Okrzei 28. Sobota, godz. 10.00.
Zadanie realizowane jest w ramach projektu “Poprawa stanu łączności ekologicznej w KPN i jego otulinie” dofinansowanego ze środków Funduszy Norweskich (85%) i budżetu państwa (15%)
„Na 31 maja planujemy montaż siatek w okolicach Śnieżki. Zapraszamy do udziału i relacjonowania. Przede wszystkim chcemy tak chronić murawy w piętrze alpejskim, które mają w składzie rośliny o skandynawskim rodowodzie. Działania przeprowadzimy wspólnie z czeskimi kolegami z KRNAP”– słyszymy od pracowników parku.
Zadanie realizowane jest  w ramach projektu “Poprawa stanu łączności ekologicznej w KPN i jego otulinie” dofinansowanego ze środków Funduszy Norweskich (85%) i budżetu państwa (15%).
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *