
Ulica 1 Maja w Szklarskiej Porębie oddana do użytku
Po dwóch latach ulica 1 Maja w Szklarskiej Porębie została oddana do użytku.

Po dwóch latach ulica 1 Maja w Szklarskiej Porębie została oddana do użytku.

Budowa ronda na skrzyżowaniu ulic Sygietyńskiego i Kiepury ma zakończyć się 13 grudnia br. O prace drogowe w tym miejscu apelowali

Podczas 11. Kongresu Samorządowego we Wrocławiu poruszono wiele kwestii, jednak tą dominującą była odbudowa Dolnego Śląska po powodzi i dalszy rozwój

Na skrzyżowania ulic Jana Kiepury i Tadeusza Sygietyńskiego w Jeleniej Górze powstanie rondo. Prace rozpoczną się już 18 listopada i potrwają

Od kwietnia życie na Białej Dolinie w Szklarskiej Porębie to droga przez mękę. Rozpoczęła się budowa jednej z najwiekszych, jak do

Już nie z sześciu a z dziewięciu kortów tenisowych mogą korzystać jeleniogórzanie. Właśnie oddano do użytku trzy pełnosezonowe korty. Czekaliśmy na

Od sześćdziesięciu siedmiu lat leczy mieszkańców Karpacza. Dzięki niemu miasto pod Śnieżką stało się ważnym ośrodkiem pulmonologicznym w kraju. Tadeusz Latoś,

Karkonoska Agencja Rozwoju regionalnego przygotowała poradnik dla przedsiębiorców, którzy chcieliby ubiegać się o tzw. pożyczkę powodziową. Finansowana jest ona ze środków

W Jeleniej Górze nadszedł czas podsumowań popowodziowych. Dotyczy to zarówno strat jak i pozyskanej pomocy rzeczowych i finansowych.

11 października o godz. 10:00 odbędzie się webinar dla przedsiębiorców poszkodowanych w wyniku powodzi. Tematem spotkania będą możliwe formy wsparcia i







