II Mistrzostwa Polski Karate Seniorów w Karpaczu – NA ŻYWO

, , , , , ,
MISTRZOSTWA POLSKI KARATE SENIORÓW

Zapraszamy na transmisję NA ŻYWO z II Mistrzostw Polski Karate Seniorów, które w tym roku odbywają się w Karpaczu. Startujemy w niedzielę 12 listopada o godzinie 9:40

II Mistrzostwa Polski Karate Seniorów, to zawody których celem jest wyłonienie najlepszych zawodniczek/zawodników i drużyn Mistrzostw Polski.Najważniejsza jednak jest popularyzacja karate jako sportu wyczynowego. Wszystko odbywa się przy wsparciu i pod egidą Polskiego Związku Sportowego Polska Unia Karate.

Na trzech matach zobaczymy najlepszych zawodników karate w Polsce w wieku seniorskim (18 lat i starszych). W szranki stanie 140 karateków z 39 klubów. Na tatami zobaczymy m.in. medalistów Mistrzostw Polski, Europy i Świata, również medalistów European Games, czy Karate 1 – Series A. Rywalizacja zapowiada się zatem imponująco. Zostanie rozegranych 16 konkurencji (indywidualnych i drużynowych) kata (układy ruchów) oraz kumite (walka sportowa).

Organizatorem imprezy  jest Karkonoski Klub Karate Shotokan pod auspicjami Polskiej Unii Karate, czyli jedynego związku sportowego w tej dyscyplinie sportowej w Polsce. Patronat nad zawodami objął Minister Sportu i Turystyki Pan Kamil Bortniczuk oraz Starosta Karkonoski Pan Krzysztof Wiśniewski.

Tatami 1

Tatami 2

Tatami 3

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *