Dziękujemy za kolejny piękny Finał WOŚP!

, , ,

Orkiestra cichnie, ale to dopiero początek! 32. Finał WOŚP kończymy z kwotą deklarowaną 175 426 813 zł! Ostateczny wynik tegorocznej zbiórki zostanie ogłoszony na koniec marca.

„Wielkie dzięki, że byliście razem z nami. Od 32 lat robimy coś niebywałego, nieprawdopodobnego. Graliśmy w całej Polsce, na całym świecie, gdzie panują przyjaźń, miłość, muzyka. Żegnamy się z Wami, kochani Polacy. Jesteście wspaniali. I oby to trwało do końca świata i o jeden dzień dłużej – macie siłę?! To wszystko się nie kończy, to się dopiero zaczyna. Dziękujemy!”– Jurek Owsiak, Prezes Zarządu Fundacji WOŚP.

WOŚP zagrało na całym świecie!

Sztaby na całym świecie grały na 32. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy razem z Fundacją! W tym roku, poza granicami Polski, swoje finały zorganizowało aż 100 sztabów zagranicznych w 23 krajach!

Światełko do Nieba – sygnał do dobrych aniołów!

W tym roku Światełko do Nieba rozbłysło w zachwycającej
i nowoczesnej formie! To kontynuacja tradycji w zupełnie nowej odsłonie, podczas której Sztaby w całej Polsce oraz na świecie przesyłają symbolicznie moc pozytywnej energii i dobra do nieba!

Licytacja Najbardziej Hojnych Darczyńców pełna emocji!

Dzisiejszą licytację Złotej Karty Telefonicznej zdominowała firma Bitskins.com. To jednak nie znaczy, że nie było emocji. Wygrany przelicytował sam siebie, co zawsze rozgrzewa nasze serca. Ostatecznie podium prezentuje się następująco:

  1. Bitskins.com – 125 000 PLN
  2. BERLIN DÖNER KEBAP – 78 000 PLN
  3. Krajowy Projekt Energetyczny-OZE – 77 777 PLN

W licytacji Złotego Serduszka z numerem jeden spotkali się, dobrze znani z poprzednich rozdziałów – Bio-Gen Łódź i KLIMAS Wkręt-Met. W tym roku dołączyła do nich Grupa Żabka. Nowy zawodnik zamieszał. Tym razem I miejsce na podium zajęła Grupa Żabka.

  1. Grupa Żabka – 1 050 000 PLN
  2. Bio-Gen Łódź – 1 000 000 PLN
  3. KLIMAS Wkręt-Met – 635 635 PLN

Źródło: WOŚP

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *