Biwak letni z Profesjonalistami GOPR! 

, , , , ,

Czy marzysz o zdobywaniu górskich szczytów, pokonywaniu skalnych ścian i przeżywaniu niezapomnianych przygód? Jeśli tak, to nasz biwak letni jest właśnie dla Ciebie! 

Dlaczego warto dołączyć?
Profesjonalne Szkolenie: Ucz się od najlepszych! Nasze warsztaty prowadzone są przez doświadczonych Ratowników górskich GOPR, którzy przekażą Ci niezbędną wiedzę i umiejętności.
Bezpieczeństwo: Nauczysz się, jak bezpiecznie wspinać się w różnych warunkach terenowych, radzić sobie z trudnościami technicznymi i unikać zagrożeń. Weźmiesz udział w zajęciach terenowych z elementami pierwszej pomocy i nawigacji.
Wszechstronny Rozwój: Wspinaczka to nie tylko fizyczne wyzwanie. To także doskonała okazja do rozwoju koncentracji, wytrzymałości i samodyscypliny.
Przygoda: Przeżyj niezapomniane chwile w pięknej scenerii Rudaw Janowickich, poznaj nowych ludzi i ciesz się każdą chwilą spędzoną na świeżym powietrzu.

Kiedy?
Nasz biwak odbędzie się w terminie 21-23 czerwca 2024

Gdzie?
W Janowicach Wielkich, pensjonat Leśny Dwór🌲

Co zabrać?
Wygodne buty, odzież dostosowaną do warunków pogodowych, dużo pozytywnej energii!

Jak się zapisać?
https://forms.gle/ABFqpwimsjnFdMjz6
Wypełnij formularz kontaktowy aby zarezerwować swoje miejsce. Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekaj!

Ile to kosztuje?
Opłata za uczestnictwo wynosi 450,00zł W tym jest nocleg i pełne wyżywienie, ubezpieczenie oraz zajęcia z instruktorami ratownikami GOPR, niezbędny sprzęt wspinaczkowy.

Kup pakiet startowy na stronie sklep charytatywny Fundacji GOPR: www.akademia.gopr.pl/sklep

„Przeżyj niezapomnianą przygodę, zdobądź nowe umiejętności i odkryj magię wspinaczki skalnej pod okiem profesjonalistów GOPR. Dołącz do nas i poczuj dreszczyk emocji wspinaczki z najlepszymi! Czekamy na Ciebie”- czytamy na stronie GOPR.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *