Festiwal „Gitarą i…” 3-4 lipca

Gitarą i

Zapraszamy na Festiwal „Gitarą i…” który odbędzie się 3 i 4 lipca w Borowicach na górskiej polanie u stóp Karkonoszy.

Podczas tegorocznej edycji wystąpią między innymi Renata Przemyk, Voo Voo, Akurat oraz Ranko Ukulele.

Na uczestników czeka również pole namiotowe, stoiska z lokalnymi przysmakami i rękodziełem.

Szczegółowy program wydarzenia oraz najważniejsze informacje organizacyjne dotyczące dojazdu znajdują się na stronie festiwalu www.gitaraipiorem.pl

W 2026 roku spotkanie z poezją śpiewaną w Borowicach odbędzie się w dniach 03-04 lipca.

piątek 03 lipca, start o godz. 19.00

  • MuzyKuny
  • Chwila Nieuwagi
  • Akurat

sobota 04 lipca, start o godz. 18.00

  • Krzysztof Stepień
  • Ranko Ukulele
  • Renata Przemyk
  • Voo Voo

WSTĘP WOLNY !

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *