17. spacer krajoznawczo-historyczny

, , ,

Muzeum Karkonoskie w Jeleniej Górze oraz Regionalna Pracownia Krajoznawcza Karkonoszy przy Oddziale PTTK „Sudety Zachodnie” w Jeleniej Górze zapraszają na „Karkonoskie spotkania krajoznawczo-historyczne”.

Siedemnaste spotkanie zaplanowano na środę 30 sierpnia 2023 roku. Zainteresowanych uczestnictwem w imprezie tym razem zapraszamy do Muzeum Historii i Militariów w Jeleniej Górze przy ulicy Sudeckiej 81 – Oddziału Muzeum Karkonoskiego.
Spotykanie rozpocznie się o godzinie 9.00.

W pierwszej części spotkania uczestnicy wysłuchają wykładu gen. brygady Bronisława Peikerta – komendanta Wyższej Oficerskiej Szkoły Radiotechnicznej w Jeleniej Górze.
W drugiej części spotkania udadzą się do Karkonoskiej Akademii Nauk Stosowanych gdzie dowiedzą się o tym co uczelnia ma do zaoferowania swoim studentom.

Podczas spotkania uczestnicy odwiedzą jedną z najnowocześniejszych bibliotek na Dolnym Śląsku i sprawdząjak wygląda pracownia kryminalistyczna oraz poznają nowości w Monoprofilowym Centrum Symulacji Medycznej.

W spotkaniu może wziąć udział każdy zainteresowany historią naszego grodu oraz spacerem na świeżym powietrzu, nie trzeba się nigdzie zapisywać. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, wskazane jest jedynie ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków (członko

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Box3 baner duży - prostokąt