X Mistrzostwa Strzeleckie Policjantów województwa dolnośląskiego. Policjant z Jeleniej Góry na podium

, , ,

22 września br. na strzelnicy w Jaworze odbyły się X Mistrzostwa Strzeleckie Policjantów Dolnego Śląska. Udział w nich wzięło 29 drużyn z całego Dolnego Śląska, a policjant reprezentujący KMP w Jeleniej Górze zajął II miejsce i znalazł się na podium.

W Mistrzostwach o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu walczyło 29 drużyn 3-osobowych z całego Dolnego Śląska. Policjanci rywalizowali w 3 konkurencjach-strzelanie statyczne, szybkie i dynamiczne –  trójbój bojowy.

Po podsumowaniu wszystkich wyników w mistrzostwach  jeleniogórskich policjantów  II miejsce zajął funkcjonariusz Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze asp.sztab. Michał Jacewicz. Laureat II miejsca zdobył puchar, medal  i nagrody rzeczowe, które wręczył  Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu – insp. Norbert Kurenda w asyście przedstawiciela Związków Zawodowych Policjantów.