Teatr Cinema w Piechowicach w spektaklu ,,Podróż”

, , , , , ,

Serdecznie zapraszamy  w sobotę do Piechowic na spektakl inspirowany ,,Bajkami robotów” Stanisława Lema. Wystąpią młodzi mieszkańcy miasta, których wspiera Teatr Cinema.

Spektakl ,,Podróż” podzielony jest na dwie części. W pierwszej o godz. 16:00 spod placu przed dworcem kolejowym rusza wielka parada. W drugiej części, w Piechowickim Ośrodku Kultury, nadejdzie kulminacja – sztuka, występ młodych aktorów oraz film. Widowisko zakończy się na zewnątrz przed POK z przygotowaną dla widzów niespodzianką!

Tematem występu będzie przyszłość, roboty, kosmiczna technologia, a także twórczość Stanisława Lema. Odbiorcy będą mogli przenieść się do futurystycznego świata robotów.

Sztukę zaprezentuje młodzież i dzieci z Teatru Cinema z Michałowic. Teatr istnieje już od 31 lat i ma za sobą wiele projektów. Realizowana inicjatywa ma pokaźne znaczenie dla miasta Piechowice – jak zaznacza Katarzyna Rotkiewicz- Szumska, pracownik Teatru Cinema – Dzieci z Piechowic mogą rozwijać swoje pasje i talenty poprzez wystawianie sztuki.

Projekt realizowany jest przy wsparciu LGD Partnerstwo Ducha Gór, Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności oraz ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *