Świeradów-Zdrój. Koparka uszkodziła tor saneczkowy

, , ,

Dziś około południa uszkodzeniu uległa koparka pracująca na budowie sąsiadującej z torem saneczkowym Sik&Sun w Świeradowie-Zdroju. Maszyna jadąc bezwładnie z górki przebiła ogrodzenie i uderzyła w koło napinające urządzenia toru.

Do zdarzenia doszło około południa na ulicy Źródlanej w Świeradowie-Zdroju. W pewnym momencie koparka, pracująca na sąsiadującej z torem saneczkowym Ski&Sun budowie, zaczęła toczyć się bezwładnie w dół stromej ulicy. Koparka uszkodziła stojącego na drodze mercedesa, by po kilkudziesięciu metrach przebić ogrodzenie przy torze saneczkowym i zatrzymać się na urządzeniach napinających liny toru, kompletnie je niszcząc.

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał, kierowca ze zdarzenia wyszedł cało, a w chwili gdy doszło do uszkodzenia toru nikt z niego nie korzystał.

W tej sytuacji najbardziej poszkodowany jest ośrodek Ski&Sun w Świeradowie-Zdroju. W chwili gdy rozpoczynają się wakacje, jego atrakcja, którą jest letni tor saneczkowy, została uszkodzona.

„Uszkodzone zostało koło napinające. Naprawa potrwa przynajmniej dwa tygodnie – miesiąc”-  usłyszeliśmy od Waldemara Szczepańskiego, dyrektora Ski&Sun.

zrodlo: eluban.pl

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *