Spotkanie autorskie z Grahamem Mastertonem w Kowarach

, , , , ,

Już 20 stycznia (w sobotę) Graham Masterton odwiedzi Miejską Bibliotekę Publiczną w Kowarach. Pisarz zaprasza na spotkanie autorskie o godz. 13:00, podczas którego będzie można nabyć książki wraz z jego autografem.

Relację ze spotkania będzie można oglądać na żywo. Transmisję udostępnimy na naszej stronie: Na żywo – zachodnia.tv

Graham Masterton to brytyjski pisarz, urodzony w 1946 roku w Edynburgu. To mistrz horrorów, który wydał już ponad czterdzieści książek tego gatunku. Początkowo pisał poradniki seksuologiczne, lecz zadebiutował jako autor horrorów w 1976 roku książką ,,Manitou”. Na jej podstawie nakręcono również film.

Graham otrzymał nagrodę Special Edgar przez Mistery Writers of America za powieść ,,Kostnica”, książka ,,Zwierciadło piekeł” została wyróżniona Srebrnym medalem przez West Cosr Review of Books, natomiast za ,,Wizerunek zła” otrzymał nagrodę Prix Julia Verlanger jako jedyny pisarz niefrancuski.

Brytyjczyk wydał w sumie ponad sto książek, które zostały przetłumaczone na 18 języków. Masterton pisze również thrillery, powieści i sagi historyczne, opowiadania o klęskach żywiołowych oraz nowele dla dzieci.

Żona pisarza jest Polką, dlatego Graham Masterton często odwiedza nasz kraj i organizuje spotkania autorskie.

Fot. Fb MBP Kowary

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *