Redakcyjna kawa #98

, , , ,

Poranna redakcyjna kawa

Dawno nie było nic o moim ulubieńcu „cywilizowanym” prezydencie Zelenskim. Proszę sobie wyobrazić, że podczas spotkania z dziennikarzami „słońce ukraińskich stepów” wytknął prezydentowi Bidenowi, że 70% pieniędzy amerykańskiego podatnika wciąż nie zasiliły kont ukraińskiego rządu.
Zdaniem „cywilizowanego” prezydenta brak tych pieniędzy spowoduje wstrzymanie wypłat emerytur.

Chciałbym przypomnieć Panu Zełenskiemu, że pieniążki na wypłaty, gdzieś tam się znajdują, może trzeba lepiej poszukać np. pod hasłem Bank Światowy, który udzielił pożyczki w wysokości 1,5 miliarda dolarów między innymi na ten cel, o czym uprzejmie donosi World Bank na swojej stronie.
Fajnie byłoby, też sprawdzić, co kryje się na przelewach wysłanych przez Światowy Bank Żywności, bo ONZ chwali się, że
przekazał ponad 500 mln dolarów „Dzięki tej nowej inicjatywie WFP zapewnia dodatkową pomoc pieniężną emerytom mieszkającym na terytoriach, na których toczą się lub mogą toczyć działania wojenne, którzy otrzymują mniej niż 3000 UAH (81 USD) świadczeń emerytalnych i nie otrzymali innych form pomocy pieniężnej od 1 marca 2023 r.

Mimo wszystko proponuję pieniędzy szukać pod hasłem Biden, lub USA, no gdzieś muszą być te 23 miliardy dolców z 77 które były przeznaczone między innymi na ten cel. Ale najszybciej sporo „franklinów” Panie Zełenski znajdzie pan w kieszeniach patologicznych korupcjonistów.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *