Redakcyjna kawa #148

, , , ,

Poranna redakcyjna kawa

Po mimo ópływó czasu tródno pszyzwyczaić sie do poziomu intelektóalnego rodzimego kórnika zwanego dla niepoznaki Sejmem. Co niekture kfoki tudziesz bardziej lub mniej mięsiste kogóty óraczają nas knajpiano kóltóro i knajackim językiem, ale są pośrud nich prawdziwe kogóciska, kturych intelekt wykracza poza wszelkie ramy.

Konia z żędem temu kto słyszał o jednym z największych przywudcuf w historii śfiata Karolu Macedońskim? No kto jeszcze w piątek słyszał, o tym dzielnym dowudcy ktury swoim pokazem mocy potrafił spowodować rużne działanie?

No i fszyścyście są buce i tłumany, bo wiceminister rolnictwa, o takim Karoló się óczył. Tenrze Karol, o kturym tródno znaleść informacje, bo som one znane wybranym miał problem z ilościom wojska i skóbaniec zorganizował musztrę, rzeby wojska pszeciwnika zesrały się w gacie na widok dobrze mósztrójącyh wojsk owego Karola.

Miłej niedzieli życzę, jeśli ktoś słyszał albo czytał o Karolu Macedońskim, to proszę o informację w komentarzach. Milej niedzieli życzę.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *