“Przewodnicy Sudeccy o regionie”

, , ,
Już 5 grudnia (we wtorek) kolejny, bezpłatny wykład z cyklu “Przewodnicy Sudeccy o regionie” – z okazji 70-lecia Koła Przewodników Sudeckich w Jeleniej Górze oraz Roku Przewodników Sudeckich na Dolnym Śląsku.
Wykład pt. “Kilka swobodnych refleksji o profesji przewodnika” przeprowadzi Olga Danko o godz. 17.00 w Muzeum Karkonoskim w Jeleniej Górze.

Olga Danko- z urodzenia jeleniogórzanka, na Uniwersytecie Wrocławskim ukończyła geografię (klimatologię) i podyplomowo geografię turystyczną. Uprawnienia przewodnika sudeckiego uzyskała w 1987 roku, a w 2012 została Instruktorem Przewodnictwa PTTK.
Jest instruktorem Szkoły Górskiej Przewodnictwa i Narciarstwa ZG PTTK, instruktorem narciarstwa zjazdowego i Nordic Walking. Prowadziła obozy narciarskie i wspinaczki skałkowej. Zajmowała się marketingiem turystycznym, m.in. jako wydawca materiałów promocyjnych i wykładowca w kilkunastu projektach europejskich skierowanych do branży turystycznej województwa dolnośląskiego, lubuskiego, opolskiego i wielkopolskiego. Poza Sudetami oprowadza wycieczki po Dreźnie i Saksonii.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *