Powstała wspólna kolekcja Zakładów Ceramicznych Bolesławiec i Reserved

, , , , ,

Zakłady Ceramiczne “BOLESŁAWIEC” wraz z marką odzieżową Reserved podjęły współpracę i powstała niesamowita kolekcja! Znajdziemy tu ceramikę, ubrania inspirowane klasycznym bolesławieckim wzornictwem a także akcesoria domowe!

-Marce Reserved zależało, by zachować charakterystyczną estetykę Bolesławca, serwując ją jednak w odświeżonej formie, która usatysfakcjonuje nie tylko grono wielbicieli polskiej ceramiki, lecz także fanów mody- czytamy na stronie nowymarketing.pl 

 

Postanowiono zachować charakterystyczną kolorystykę czyli złamaną biel i kobalt a także klasyczne wzory, które podbiły cały świat.

Miłośnicy ceramiki mogą wybierać aż w dziesięciu, specjalnie stworzonych modelach. Jest więc mały i duży talerz, kubek, filiżanka, miska, półmisek oraz czajnik z pokrywką. Co ważne forma naczyń pozostałą bez zmian jednak wzór inspirowany jest klasycznymi dekoracjami.

W kolekcji domowej znajdziemy poszewki na poduszki czy pled. Projektantki z firmy odzieżowej zadbałī także o ciekawe rozwiązania jeśli chodzi o wzory na damskich i dziewczęcych ubraniach inspirowanych stemplami i innymi bolesławieckim wzorami.

Kolekcja dostepna jest od 7 lipca w wybranych salonach Reserved w Polsce i zagranicą. Ubrania i akcesoria będą dostępne w sprzedaży stacjonarnej i online, część ceramiczna oraz tekstylia domowe – tylko w sprzedaży online.

 

zdjęcia: fb Zakłady Ceramiczne Bolesławiec oraz produktowe Barta Pogody

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *